Segment Znalost

Region
Druh práce
Cizí jazyky

přijmu architekta, zašlete prosím portfolio. www.atelierk2.cz

Kontakt: Jiří Poláček | Vloženo: 20.12.2014

Hledáme ARCHITEKTA / PROJEKTANTA ke spolupráci na projektech v ČR a SR. Komplexní projektová činnost od studie po autorský dozor na stavbě.

Kontakt: Ondřej Kubla | Vloženo: 18.12.2014

Ateliér Free architects s.r.o. hledá nového týmového hráče na pozici projektant. Požadujeme: (i) absolvent fakulty stavební ČVUT, obor stavební inženýrství nebo budovy a prostředí; (ii) min. 2 roky praxe; (iii) důraz na stavebnětechnický detail s ohledem na estetiku a architekturu; (iv) pracovní nasazení, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost. Jedna z profesí TZB a živnostenský list výhodou. Nástup ihned. Ukázky portfolia v pdf a CV zasílejte prosím na office@architects.cz.

Kontakt: Lucie Orságová | Vloženo: 15.12.2014

Architektonický ateliér hledá zkušeného projektanta - stavebního inženýra s přehledem v oboru, předpisech a normách do svého projekčního do týmu. Požadujeme VŠ, SŠ vzdělání, znalost problematiky stavební části a koordinace jednotlivých profesí. Požadujeme praxi v projekční kanceláři min. 5 let, znalost AutoCAD. Předmětem pracovní činnosti bude řešení stavební části projektů pozemních staveb vč. koordinace profesí i na akcích většího rozsahu. Nabízíme práci v zavedené projekční kanceláři, účas...

Kontakt: BKarchitekti | Vloženo: 10.12.2014

Náplň práce: Výpomoc s architektonickým návrhem, asistenční činnost pro hlavního architekta, tvorba vizualizací, získávání podkladů pro návrh domu a asistence při inženýrské činnosti Nabízíme: Možnost profesního růstu, práci na zajímavých zakázkách dřevostaveb, zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí a motivační ohodnocení odpovídající kvalitě a rozsahu odvedené práce, nástup stáže 1. 2. 2015 Požadujeme: Student posledního ročníku FA, znalost AutoCAD, Allplan Nemetschek, gra...

Kontakt: Andrea Křížová | Vloženo: 8.12.2014

Atelier Cigler Marani Architects, a.s. hledá pro svou kancelář na Praze 5 absolventa fakulty stavební, obory architektura a stavitelství, pozemní stavby a architektura, konstrukce pozemních staveb. Portfolio a CV posílejte na adresu: Davidova@ciglermarani.cz

Kontakt: Barbora Davidová | Vloženo: 8.12.2014

Dobrý den, hledáme do týmu šikovného projektanta stavaře. Požadavky - VŠ, praxe minimálně 3 roky, dokonalá znalost AutoCADu, aspoň částečné architektonické a grafické cítění, selský rozum. Práce na projektech od úvodní studie až po realizační projektovou dokumentaci. Nástup dle dohody (co nejdříve), spolupráce na živnostenský list. V případě zájmu prosím o zaslání životopisu včetně ukázek práce (pdf i dwg) na email jerabek@atelier99.cz.

Kontakt: Martin Jeřábek | Vloženo: 8.12.2014

Architektonická kancelář WMA architects z Opavy nabízí placenou stáž pro studenta posledního ročníku bakalářského či magisterského studia architektonického oboru. Předpokládaný nástup leden-únor.

Kontakt: Martin Materna | Vloženo: 4.12.2014

Architektonická-projekční kancelář hledá studenta posledního ročníku Fakulty architektury nebo Fakulty stavební oboru architektura na praxi/stáž. Předpokládány nástup leden-únor, délka stáže 2-4 měsíce, případně možnost dlouhodobé spolupráce. Nabízíme možnost tvůrčí architektonické práce na zajímavých projektech (soutěže, studie, atd.).

Kontakt: Ing. arch. Marek Brandštetr | Vloženo: 3.12.2014

Dobrý den, sháním šikovného a spolehlivého 3d modeláře v 3ds max, především na architektonické vizualizace. Jde jak o člověka na interiery tak exteriery, ideálně aby zvládal obojí. Náplní práce je primárně udělat 3d model dle výkresů a nachystat základní rozdělení na materiály + základní mapování. Předpoklad je samozřejmě tedy také schopnost číst stavební výkresy. Schopnost vymyslet např. design interieru a nahrubo jej "nahodit" (vray) vítám. Prozatím spolupráce nárazově na výpomoc, exter...

Kontakt: Michal Karbáč | Vloženo: 1.12.2014
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>
Přihlášení
Heslo
Zapomenuté heslo
registrace
29.12.2014 - 30.1.2015
AutoCAD Architecture s CADKON DT+
5.1.2015 - 7.1.2015
Inventor Professional - základní kurz / Inventor LT
9.1.2015
Funkce a novinky Inventoru 2011-2015 pro práci s velkými sestavami - webinář