Segment Znalost

Region
Druh práce
Cizí jazyky

Hledáme studentku/ta architektury/stavitelství vyššího ročníku pro zajímavou spolupráci v příjemném pracovním prostředí v Průhonicích u Prahy - 2-3x týdně. Přesnost, rychlost, kreativní myšlení , flexibilita a samozřejmě velmi dobrá znalost práce s CAD produkty. Těšíme se na setkání s Vámi při osobním pohovoru

Kontakt: p. Marková | Vloženo: 14.1.2015

Náplň práce: Výpomoc s architektonickým návrhem, asistenční činnost pro hlavního architekta, tvorba vizualizací, získávání podkladů pro návrh domu a asistence při inženýrské činnosti Nabízíme: Možnost profesního růstu, práci na zajímavých zakázkách dřevostaveb, zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí a motivační ohodnocení odpovídající kvalitě a rozsahu odvedené práce, nástup stáže od 1. 2. 2015 Požadujeme: Student posledního ročníku nebo absolvent FA, znalost AutoCAD, grafi...

Kontakt: Andrea Křížová | Vloženo: 14.1.2015

Architektonický ateliér hledá kolegu na plný úvazek se zkušenostmi s tvorbou fotorealistických vizualizací interiérů a exteriérů. Nabízíme práci na zajímavých projektech v malém kolektivu, přátelské prostředí. Vítaná je práce v Cinema 4D, ale není to podmínkou.

Kontakt: Naďa Pizinger | Vloženo: 14.1.2015

Hledáme k dlouhodobé spolupráci (brigáda + zaměstnání/ŽL) studenty a stavební projektanty, VŠ nebo SŠ stavební (pozemní stavby) pro práci ve statické kanceláři na nosných konstrukcích projektů většího rozsahu. Dobrá znalost práce v AutoCAD podmínkou. Náplň práce: zpočátku výkresy výztuže, pomocné práce, postupně výpočty, koordinace projektů. Pracoviště: Praha U studentů min. 2 dny v týdnu. Práce ihned.

Kontakt: Pavel Nejedlý | Vloženo: 14.1.2015

Do našeho atelieru v centru Prahy hledáme šikovného kolegu/kolegyni pro tvorbu kvalitních vizualizací. Preferujeme práci v 3ds Max + V-ray (+ postprodukce ve Photoshopu). Ukázky prací a strukturovaný životopis nám zasílejte na email: prace3ds@seznam.cz. V případě, že nás Vaše práce zaujmou, se Vám určitě ozveme.

Kontakt: prace3ds | Vloženo: 13.1.2015

Hledáme do našeho týmu talentovaného architekta, který má za sebou alespoň 3 roky praxe v tvorbě interiérů. Nabízíme mladý tým, zajímavou a proměnlivou práci a netradiční přístup k tvorbě. Oceňujeme samostatnost, aktivní přístup a loajalitu - chceme vytvořit stabilní tým! Náš tým výborně zvládá práci v grafických programech, a nebojí se prezentovat se skicami. Má přehled o interiérové tvorbě, ale je zdatný i při navrhování větších staveb. Toto vše očekáváme i od každého nového člena týmu!

Kontakt: Jan Tomáš Cieśla | Vloženo: 13.1.2015

Městská část Praha 15 hledá pracovníka na pozici městského architekta. http://www.praha15.cz/urad/volna-mista/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-referent-kancelare-starosty.html

Kontakt: Marcel Pencák | Vloženo: 13.1.2015

Hledáme k dlouhodobé spolupráci (zaměstnání/ŽL) stavebního projektanta, VŠ nebo SŠ stavební (pozemní stavby), zkušenost s projektováním staveb, dobrá znalost práce v AutoCAD popř. Revit. Zkušenost s rekonstrukcemi a praxe s prováděním staveb výhodou. Náplň práce: vytváření dokumentace ke stav. povolení, prováděcí dokumentace a detailů pro stavbu, kreslení a dokončování výkresů a detailů dle zadání, komunikace se stavebníky a zhotoviteli staveb při realizaci. Pracoviště: Plzeň

Kontakt: Miroslav Jaroš | Vloženo: 11.1.2015

Enerfis s.r.o. je mladá, dynamicky se rozvíjející společnost, která se zabývá efektivním využíváním energií v budovách a hledáme do svého týmu šikovného uchazeče či uchazečku na pozici specialisty technologií a energeticky budov, stavaře či elektro inženýra. Budete se s námi podílet na realizaci energetických průkazů, auditů, energeticky optimalizovat provoz nemovitostí či se věnovat jejich certifikacím. Pozice je vhodná I pro absolventy případně současné studenty, jelikož je možno se domluvi...

Kontakt: Vladimír Svozil | Vloženo: 11.1.2015

Hledáme stavebního projektanta, VŠ nebo SŠ stavební (pozemní stavby), zkušenost s projektováním staveb min. 2 roky, pokročilá práce v AutoCAD, MS Excel a příbuzným SW, zkušenost s rekonstrukcemi, dřevostavbami a praxe s prováděním staveb výhodou. Náplň práce: vytváření dokumentace ke stav. povolení i prováděcí dokumentace a detailů pro stavbu (převážně tradiční horské chalupy) kreslení a dokončování výkresů a detailů dle zadání, komunikace se stavbyvedoucími a řemeslníky při provádění stavb...

Kontakt: Tradiční dům | Vloženo: 9.1.2015
<< < 1 2 3 4 5 > >>
Přihlášení
Heslo
Zapomenuté heslo
registrace
29.1.2015 - 13.2.2015
Školenie Revit Architecture a Revit LT
30.1.2015 - 6.2.2015
AutoCAD - kurz pro pokročilé školení
2.2.2015
Autodesk Inventor - kurz iLogic