Segment Znalost
Region
Druh práce
Cizí jazyky

Hledáme do týmu šikovného projektanta stavaře. Požadavky - VŠ, praxe minimálně 5 let, velmi dobrá znalost Autodesk Revit podmínkou, aspoň částečné architektonické a grafické cítění, selský rozum. Práce na projektech od úvodní studie až po realizační projektovou dokumentaci. Nástup dle dohody (co nejdříve), spolupráce na živnostenský list. V případě zájmu prosím o zaslání životopisu včetně ukázek práce na email jerabek@atelier99.cz.

Kontakt: Martin Jeřábek | Vloženo: 5.4.2015

Firma Slovak ICE s.r.o. Bratislava hľadá architekti,projektanti,stavebné inžiniery. Ponúkáme pracovný pomer do trvania projektu do roku 2017. Nástup po osobnom pohovore,plat s dohodou.Práca je na slovensko. Výkresi a dokumentácie musia byť v nemčine a je nutné vedieť pracovať výkresy so softvérom AutoCad,vedieť pracovať v tíme,nemecký jazyk je podmienka,každodenná komunikácia s koordinátorom v nemeckom jazyku osobne aj cez videohovor. Prax v zahraničí je vítaný. Dalšie informácie v prípade ...

Kontakt: Andrea Tužinčin | Vloženo: 5.4.2015

Architektonický ateliér KokesPartners / www.kokespartners.cz / hledá studenta architektury nebo stavební fakulty, obor architektura, na výpomoc minimálně 2x týdně na celý den. Znalost AutoCAD a vlastní notebook podmínkou. Typ práce - projektování a jednání s úřady. Nabídky posílejte ve struktuře: - jméno + kontakt (mobil, email) - časové možnosti - ročník a rozsah zkušeností, praxe, případně realizační práce (není podmínkou)

Kontakt: Pavel Fajt | Vloženo: 3.4.2015

Hledáme kolegu na práci na zahraničních projektech - ideálně absolvent VŠ Architektury pro zpracování výkresové dokumentace projektů velkých průmyslových celků, případně zpracování vizualizací. Zpočátku se jedná hlavně o překreslování záměrů, úpravy výkresů apod. Nutná znalost komunikativní angličtiny. Prosím o zaslání Vašeho CV a portfolia.Děkujeme

Kontakt: Pavlína Švecová | Vloženo: 1.4.2015

Hledáme zkušeného studenta pro příležitostné překreslování záměrů,úpravu výkresů apod.Znalost AutoCAD Architecture,Elektrical apod.Zašlete prosím životopis.

Kontakt: Tomáš Wild | Vloženo: 1.4.2015

Společnost Concept Invest s.r.o. (kager.cz) – výhradní zástupce firmy KAGER v Česku a na Slovensku hledá především mladé a talentované architekty pro dlouhodobou spolupráci. Za tímto účelem vypisuje soutěž.

Kontakt: Jan Hazlbauer | Vloženo: 1.4.2015

Hledáme VŠ architektura či stavební fakulta, se znalostí práce v sw. Revit, AutoCad s angličtinou. Požadovaná praxe cca 2 roky.

Kontakt: Martin Novák | Vloženo: 27.3.2015

společnost CMC architects, se sídlem v Praze 7, Jankovcova 1037/49, hledá samostatného projektanta – obor pozemní stavby požadujeme: znalost AutoCAD AJ výhodou nástup možný ihned CV zasílejte na adresu: info@cmca.cz

Kontakt: Michaela Průchová | Vloženo: 26.3.2015

Přijmeme do ateliéru v Praze – Dejvicích na brigádu studenty posledního ročníku architektury. Požadujeme znalost práce v programech AutoCAD, 3dsMax, Adobe Photoshop. Začátek stáže je 15.5.2015.

Kontakt: PXP STUDIO | Vloženo: 26.3.2015

Renomovaná zahraniční kancelář se sídlem v Londýně hledá pro svou pražskou pobočku absolventa VŠ v oboru architektura. Nabízíme práci na zajímavých mezinárodních projektech na plný úvazek s tříměsíční zkušební dobou. Podmínkou je minimálně 2 roky praxe, dobrá znalost angličtiny, dobrá znalost AutoCAD, 3D (základy 3D Max, Rhino), Photoshop, Illustrator, InDesign, znalost Microstation výhodou.. Požadujeme flexibilitu a zodpovědnost.V případě zájmu zašlete CV a ukázky prací v pdf na info-prague@...

Kontakt: Alzbeta Zamoff | Vloženo: 25.3.2015
<< < 1 2 3 4 > >> 
Přihlášení
Email
Heslo
Zapomenuté heslo
registrace
4.5.2015 - 6.5.2015
Autodesk 3DS MAX – základní kurz
5.5.2015
Správa a instalace softwaru Autodesk
5.5.2015 - 7.5.2015
AutoCAD a AutoCAD LT – základní kurz
Newslettery